درباره ما

شرکت تکوین آزمایش پارسه

ما یکی از با تجربه ترین تیم ها را در صنعت ساخت دستگاههای فرآوری (خشک کن تحت خلاء انجمادی) محصولات غذایی (میوه ها، سبزیجات، لبنیات،پروتئینها، گیاهان دارویی) و محصولات دارویی (داروهای تزریقی و خوراکی) داریم و اصول طراحی ما بر اساس استانداردها، الزامات و تکنیک های بروز مانند DFX می باشد. این فرآیند موجب می شود که پروژه شما هم در کیفیت و هم در تحویل به موقع، انتظارات شما را برآورده و تضمین کند.

در زمان تحویل دستگاه با توجه به نیاز مشتری، آزمون های تایید صلاحیت تجهیزات و نرم افزار در چارچوب پروتکل های مشخص شده انجام می گردد و همچنین مستندات DQ(Design Qualification) و IQ(Installation Qualification) و OQ(Operational Qualification) و PQ(Performance Qualification) و دستورالعمل های کاربری و نگهداری دستگاه به مشتریان ارائه می گردد.

تمام محصولات تولیدی (فریز درایرها) این شرکت دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند و یک آموزش حرفه ای و تخصصی برای کاربران دستگاه بصورت کامل انجام می گردد. و در زمینه سیکل فرآوری مشاوره های لازم به مشتریان ارائه می گردد.

همراهی با مشتریان از تعریف و شروع پروژه تا بهره برداری مطمئن و پایدار، جزو وظایف اصلی ما می باشد. هدف ما ایجاد اطمینان کامل و تامین خواسته های کمی و کیفی مشتریان بر اساس آخرین الزامات و دستاوردهای تکنولوژی و نوآوری می باشد .

استراتژی همکاری ما بر روی کاربرد و نیاز مشتریان تمرکز دارد. شرکت تکوین آزمایش پارسه با تحلیل نیاز مشتریان و جدید ترین الزامات EUGMP و الزامات 21CFRPART11 اقدام به طراحی دستگاه فریز درایر می نماید و کلیه مستندات کیفی IQ و OQ و DQ و PQ برای هر محصول تدوین گردیده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

کیفیت تمامی اجزاء، زیر سیستم ها و سیستم ها و محصول در یک فرآیند یکپارچه مدیریت و کنترل می گردد. و در تمامی فرآیند تامین تا تولید و بهره برداری حفظ و افزایش قابلیت اطمینان محصول بسیار مهم هست و تلاش پیوسته در نوآوری و تعهد خود بر روی تحقیق و توسعه را یک وظیفه اصلی می دانیم و این بزرگترین استراتژی و علاقه ما است.

در تمامی زیر سیستم های دستگاه فریز درایر تمام شاخص ها و پارامتر های لازم جهت ایجاد یک سیستم توانمند و یکپارچه کنترلی، طراحی و اجرا شده است. تمامی سیستم های دستگاه خشک کن انجمادی (فریز درایر) پارسه مطابق با سخت ترین استانداردهای بین المللی طراحی و ساخته شده اند و قبل از ارسال به سفارش، یک فرآیند تست دقیق انجام می شود.