معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت تکوین آزمایش پارسه

شرکت تکوین آزمایش پارسه ( پارسه فریز درای) تنها طراح و تولید کننده انواع فریز درایر های صنعتی پیشرفته دارویی و غذایی در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا می باشد.

شرکت دستگاههای فریز درایر دارویی از نیم متر مربع مساحت شلف تا صد متر مربع مساحت شلف در صنایع دارویی و تا دویست متر مربع مساحت شلف در صنایع غذایی طراحی و تولید می نماید.

شرکت پارسه فریز درایر از سال 2009 میلادی با همکاری صدها متخصص در زمینه طراحی و تکنولوژی سیستم های پیشرفته انواع کندانسور و مخازن خلاء، تبرید ، انتقال حرارت،CIP&SIP، STOPPERING، کنترل و ابزار دقیق، انواع دستگاههای پیشرفته فریز درایر را تولید می نماید.

محصولات شرکت در 4 نوع دسته بندی می گردد که :

  • نوع اول شامل سری غذایی که با عنوان FD معرفی می گردد و شامل مدل های FD20-FD100-FD300-FD600-FD1000-FD2000 می باشد.
  • نوع دوم شامل سری دارویی خوراکی که با عنوان BIO معرفی می گردد و شامل مدل های BIO 12-BIO 120-BIO 240-BIO 360-BIO 600-BIO 1000 می باشد.
  • نوع سوم سری دارویی تزریقی که با عنوان PHS معرفی می گردد و شامل مدل های PHS1-PHS2-PHS3-PHS4-PHS55 می باشد
  • نوع چهارم سری تحقیقاتی که با عنوان PFD معرفی می گردد و شامل مدل های PFD-S1,PFD-S2,PFD-S3,PFD-S4 می باشد.
استراتژی همکاری ما بر روی کاربرد و نیاز مشتریان تمرکز دارد. شرکت تکوین آزمایش پارسه با تحلیل نیاز مشتریان و جدید ترین الزامات EUGMP و الزامات 21CFRPART11 اقدام به طراحی دستگاه فریز درایر می نماید و کلیه مستندات کیفی IQ و OQ و DQ و PQ برای هر محصول تدوین گردیده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

کیفیت تمامی اجزاء، زیر سیستم ها و سیستم ها و محصول در یک فرآیند یکپارچه مدیریت و کنترل می گردد. و در تمامی فرآیند تامین تا تولید و بهره برداری حفظ و افزایش قابلیت اطمینان محصول بسیار مهم هست و تلاش پیوسته در نوآوری و تعهد خود بر روی تحقیق و توسعه را یک وظیفه اصلی می دانیم و این بزرگترین استراتژی و علاقه ما است.

در تمامی زیر سیستم های دستگاه فریز درایر تمام شاخص ها و پارامتر های لازم جهت ایجاد یک سیستم توانمند و یکپارچه کنترلی، طراحی و اجرا شده است. تمامی سیستم های دستگاه خشک کن انجمادی (فریز درایر) پارسه مطابق با سخت ترین استانداردهای بین المللی طراحی و ساخته شده اند و قبل از ارسال به سفارش، یک فرآیند تست دقیق انجام می شود.

ما یکی از با تجربه ترین تیم ها را در صنعت ساخت دستگاههای فرآوری (خشک کن تحت خلاء انجمادی) محصولات غذایی (میوه ها، سبزیجات، لبنیات،پروتئینها، گیاهان دارویی) و محصولات دارویی (داروهای تزریقی و خوراکی) داریم و اصول طراحی ما بر اساس استانداردها، الزامات و تکنیک های بروز مانند DFX می باشد. این فرآیند موجب می شود که پروژه شما هم در کیفیت و هم در تحویل به موقع، انتظارات شما را برآورده و تضمین کند.

در زمان تحویل دستگاه با توجه به نیاز مشتری، آزمون های تایید صلاحیت تجهیزات و نرم افزار در چارچوب پروتکل های مشخص شده انجام می گردد و همچنین مستندات DQ(Design Qualification) و IQ(Installation Qualification) و OQ(Operational Qualification) و PQ(Performance Qualification) و دستورالعمل های کاربری و نگهداری دستگاه به مشتریان ارائه می گردد.

تمام محصولات تولیدی (فریز درایرها) این شرکت دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند و یک آموزش حرفه ای و تخصصی برای کاربران دستگاه بصورت کامل انجام می گردد. و در زمینه سیکل فرآوری مشاوره های لازم به مشتریان ارائه می گردد.

همراهی با مشتریان از تعریف و شروع پروژه تا بهره برداری مطمئن و پایدار، جزو وظایف اصلی ما می باشد. هدف ما ایجاد اطمینان کامل و تامین خواسته های کمی و کیفی مشتریان بر اساس آخرین الزامات و دستاوردهای تکنولوژی و نوآوری می باشد .