مزایای دستگاه های فریز درایر پارسه چیست؟

 1. شرکت پارسه فریز درای دارای دانش کامل طراحی و ساخت دستگاه های فریز درایر را بر اساس آخرین استانداردهای روز دنیا (ASME Div.2, ASME BPE, IEC) است، بنابراین ما می توانیم بر حسب نیازهای اختصاصی مشتریان خود، دستگاه را طراحی کرده و بسازیم.
 2. نرم افزار دستگاه ضمن اینکه بسیار پیشرفته بوده و از آخرین الزامات روز دنیا (مانند 21cfr part11) در کنترل فرآیند و ماشین بهره می گیرد و توسط یک PLC فوق العاده زیمنس آلمان عملیات برنامه ریزی فرآیند و کنترل ماشین را انجام می دهد، بسیار کاربری ساده و روانی دارد و بهره بردار به راحتی با آن ارتباط برقرا می کند.
 3. در ساخت مخزن ها، شلف، کندانسور بخار و بطور کلی تمامی قطعات دستگاه از استیل استیل 316L فوق الغاده با کیفیت و مطمئن استفاده شده، کلیه عملیات ساخت تحت نظر کارشناسان مهندسی ساخت و کنترل کیفیت توسط پرسنل تولید مجرب و تایید صلاحیت شده (در زمینه های جوش و پولیش) انجام شده است. تمامی آزمون های حین فرآیند ساخت و نهایی آن با دقت انجام شده و محصول نهایی تمامی الزامات کیفی و فنی را بطور کامل پاس می کند.
 4. تجهیزات استاندارد استفاده شده در دستگاه ها نظیر کمپرسورها، پمپ سیرکولاتور، پمپ های خلا، قطعات برقی و الکترونیکی، ابزار دقیق، پایپنگ، شیرهای دیافراگمی و … همگی با دقت و وسواس مثال زدنی، از برندهای درجه یک اروپایی و آمریکایی استفاده شده است تا عمر و دوام فنی دستگاه را تضمین نماید.
 5. کلیه آزمون های عملکردی زیر سیستم ها و دستگاه تحت یک پروتوکل سخت گیرانه توسط کارشاناسان مجرب شرکت انجام می شود و پس از حصول اطمینان از عملکرد صحیح کلیه بخش ها، دستگاه تحویل مشتری می گردد.
 6. دستگاه توسط کارشناسان بخش خدمات پس از فروش شرکت در محل مشتری نصب، راه اندازی و تست می شود، کلیه آموزش های مورد نیاز به پرسنل بهره بردار داده می شود و تیم خدمات پس از فروش پارسه همیشه و بطور 24 ساعته در کنار مشتریان هستند تا ایشان دغدغه ای برای کار نداشته باشند.
 7. دستگاه ها دارای یک سال گارانتی کامل و 10 سال خدمات پس از فروش هستند. مشتریان هیچ دغدغه ای بابت تامین قطعات یدکی و مصرفی دستگاه ندارند و در صورت نیاز در کمتر از یک روز، قطعات یدکی برای ایشان ارسال می شود.
 8. قیمت های پارسه بسیار رقابتی است و مشتریان ما با خیال آسوده دستگاهی را خواهند خرید که ارزش در مقابل قیمت آن بدون شک از بسیاری از رقبا بالاتر است.

پس بطور خلاصه مزایای پارسه این است:

 • طراحی اختصاصی دستگاه ها بر اساس نیازهای هر مشتری
 • نرم افزار بروز و پیشرفته و در عین حال با کاربری آسان
 • کیفیت بسیار بالای ساخت و مرغوبت تجهیزات بکار رفته در دستگاه
 • خدمات پس از فروش فوق العاده
 • تامین قطعات یدکی و موارد مصرفی دستگاه
 • ارزش در مقابل قیمت بسیار بالای دستگاه ها